SATIŞ

Gerçek Kozmetik, sipariş sisteminde kullandığı sipariş yönetimi, depo ve otomasyon programıyla Türkiye’nin her noktasına hizmet veren satış ekipleri oluşturmuş, ekibin akıllı telefon, tablet ve pc gibi günümüz son teknolojilerini kullanmasını sağlayarak siparişin anında merkeze gönderilmesini ve en geç 24 saat içinde istenilen siparişin müşteriye sevk edilmesini garanti altına almıştır. Kurulan mobil ağı ile online stok, kampanya ve cari hesap bilgilerini de müşteriye sunan satış ekibi, bu sayede minimum hata oranı ile hasarsız ve maksimum sipariş ilkesini uygulayabilmektedir.

Uzman satış kadromuz güçlü teknolojik IT altyapımız sayesinde home office çalışabilmektedir.

Önceden planlanan müşteri ziyaretleri ile minimum zamanlamada koşulsuz müşteri memnuniyeti gerçekleşmektedir.

Mobil iletişim çağında modern işletme anlayışı ile çalışan satış ekibi Türkiye'nin her noktasında sahada el terminalleri ile sipariş aldıktan sonra, merkez ofise bağlanarak, siparişin anında depoda görünmesini sağlamakta, böylece müşteriye en geç 24 saat içerisinde minumum hata oranı ile sevkiyat sağlamaktadır.

GPRS ile merkezle kurulan iletişim sayesinde online stok, kampanya ve cari hesap bilgileri müşteriye anında sunulabilmektedir.