STOK YÖNETİMİ

Gerçek Kozmetik, binlerce metrekarelik depolama alanı ve binlerce palet kapasitesini teknolojik alt yapısı ile bir araya getirerek, geçmiş satış verilerini ve saha nokta çıkışlarını takip edebilmektedir. Stok kontrolü, mal kabulü ve çıkış işlemlerini adım adım kendi sistemi üzerine işlemekte, bu bilgileri barkod sistemi ile sipariş teslim evresine kadar canlı tutabilmektedir.

3500 m2'nin üstündeki depolama kapasitemizle, depolamada modern yöntemlerle mal kabulü yapılmakta, adresleme sistemi ile düzenlenen raflardan barkod sistemi ile toplanan ürünlerle müşteri siparişleri en kısa sürede minumum oranda hata ve hasarsız olarak hazırlanmaktadır.

Yüksek depo kapasitemiz ve teknolojik alt yapımızla, geçmiş satış verileri ve sahadaki nokta çıkışlarının takibini gerçekleştirdiğimiz stok politikamız sayesinde müşteri siparişlerini karşılama oranımız %100'e yakın olarak gerçekleşmektedir.

Dağıtımı yapılan ürünlerin içeriği, ambalaj yapısı ve üretim tarihleri baz alınarak olması gereken saklama koşullarında gerçekleşip, depolama yerleşimi yapılmaktadır.