Değerlerimiz

Markalarınızı ileriye götürmek için buradayız.
Gerçek Kozmetik’te dünyanın prestijli markaları, satış ve pazarlama çözümlerimizle, Türkiye’de 30.000'i aşkın satış noktasında tüketici ile buluşur. İş ortaklarımız için sağladığımız satış, pazarlama ve özel dağıtım çözümleri ile distribusyonunu yaptığımız markaları son tüketiciye en iyi şekilde ulaştırıyoruz. 

Dağıtım kanalımızda Türkiye’nin en önemli kanallarından biri olan Eczaneler başta olmak üzere ulusal ve yerel parfümeriler, elektronik ticaret müşterileri ve B2C özel satış kanalları bulunur. Trendyol, N11, Amazon, Hepsiburada,  Gratis, Rossmann ve Watsons gibi noktalar ile  ürünlerimiz için direkt iş birlikleri gerçekleştiririz. 

Sizin işiniz kendi işimiz gibi görürüz.
1999 yılından bu yana kozmetik sektörünün sektörün tercih edilen distribütör şirketlerinden biri olduk. İş ortaklarımızla beraber, sürdürülebilir ticari büyüme hedefiyle her gün büyüyerek çalışmalarımıza devam ediyoruz. 

Çözüm ortağınız olarak çalışırız.
Gerçek Kozmetik’te global markaların iş ortağı olarak çalışırız. Kişisel bakım, kozmetik, bebek beslenme ve bakım ürünleri olan pek çok marka için en iyi satış ve dağılım stratejisini buluruz. Proaktif ekibimizle birlikte iş ortaklarımızın ihtiyacı olan dağıtım ağlarına, satış ve pazarlama hizmetlerini dahil ederek çözüm ortağı olarak çalışırız.  
Bu nedenle Loreal, ROC, Unilever, Chicco, JWax gibi köklü firmaların ticari büyümelerinde iş ortağıyız.