Kalite Politikalarımız

Kalite Politikamız:
Sürdürülebilir, tekrarlanabilir, ilgili tarafların ihtiyaçlarını karşılayan, sistemli çalışmanın bir çıktısı olan ürün ve hizmetler sunmaktadır. 
Uygulamakta olduğumuz standartların belirlediği kalite yönetim sistemi şartlarına uyan ve etkinliğinin sürekli iyileştirildiği bir sistem oluşturmak ve uygulamak sistem yaklaşımımızın bir gereğidir. 
Kullanıcıların ve tüketicilerin sağlığını korumak amacıyla risk bazlı bir yaklaşımla hareket eder ve ürün güvenliğini sağlarız.
Ürettiğimiz ve ticaretini yaptığımız ürünlerin ilgili ülke ve bölge yasal şartlarını sağlamak amacıyla ilgili mevzuatları takip eder ve kalite planlama surecinde girdi olarak kullanırız. 
 
Çevre Politikamız:
Global sürdürülebilirliğin temel şartı çevrenin gelecek nesillere en uygun sekli ile teslim edilmesidir. 
Bu konuya verdiğimiz önemin göstergesi olarak tüm faaliyetlerimizde ve ürünlerimizde çevre amaçlarımız doğrultusunda belirlediğimiz çevre koruma bilinci ile hareket ederiz. 
Çevreye olan etkilerimizi analiz etmek ve bu konuda hep daha iyiye doğru yönelmek, çevresel fırsatları arttırmak ve geliştirmek çevre yönetim sistemini sürekli iyileştirmek temek yönetim yaklaşımımızdır. 
Çevre mevzuatlarına uymak vazgeçilmez kırmızı çizgimizdir.