Gerçek Kozmetik, deneyimli kadrosu içerisinde yer alan, profesyonel yöneticileriyle, müşterilerinin tüm ithalat işlemlerini teknolojik altyapısı ile takip ederek sonuca ulaştırır. İthalat departmanı, ithal edilecek ürünün üretiminden gümrüğe varışına kadar geçen süreci, yürütme işlevine uygun şekilde yapılanmıştır.

İthalat

Bütün ithalat işlemleri için geçerli olan bilgilerin dışında kozmetik ithalatı için farklılık arz eden ve dikkat edilmesi gereken önemli hususlar vardır. Uzman ekibimiz ile birlikte ithal edilecek kozmetik ürünlerin tüm işlemleri takip edilmektedir. 

- Gerekli ürün bildirimleri 
- Gerekli ürün tahlilleri
- GTIP belirleme süreçleri
- Gümrük muafiyeti ve gümrük vergisi çalışmaları

 


İş Modelimiz

Blog

Tedarik Zinciri Yönetimi

Ürünlerin talep ve tedarik işlemleri kullanılan özel takip sistemleri ile birlikte tüm detayları ile planlanarak hareket edilir. Gerçek Kozmetik'te tüm ürünler çalıştığımız satış kanallarındaki müşterilere profesyonel bir şekilde yürütülen lojistik operasyonları ile ulaştırılır.

Blog

Satış

Mobil iletişim çağında modern işletme anlayışı ile çalışan satış ekibi Türkiye'nin her noktasında sahada el terminalleri ile sipariş aldıktan sonra, merkez ofise bağlanarak, siparişin anında depoda görünmesini sağlamakta, böylece müşteriye en geç 24 saat içerisinde minimum hata oranı ile sevkiyat sağlamaktadır.

Blog

Planlama ve Raporlama

İş ortaklarımızın kendi datalarını şeffaf bir şekilde göreceği ekranlar organize ediyoruz. Raporlamalar, Marka-Kanal öncelikleri ve Firma beklentileri göz önünde bulundurularak dizayn edilmektedir. Ciro-hedef, penetrasyon, performans ve stok verimlilik raporları ihtiyaca uygun şekilde kanal, marka, urun kırılımlarında hazırlanmakta, günlük-haftalık-aylık periyodlarda yayınlanmaktadır.

Blog

Marka Yönetimi

Gerçek Kozmetik belirlediği stratejiler ve ticaretin gelişen yapısı doğrultusunda gelişim fırsatlarını tüm detayları ile değerlendirerek, yeni iş birliklerini her zaman heyecan ve tutkuyla karşılayarak hareket etmektedir.