15 yılı aşkın tecrübemiz ve bu alanda çalışan takımımızın elde ettiği başarılarla Türkiye’deki pek çok distribütör için rol model olmaktayız. Operasyonumuzu hem Offline Kanallarda hem de online kanallarda sürdürmekteyiz.

Offline Kanal
Offline kanal takımı ile Eczaneler, parfümeri zincirleri, yerel parfümeriler,  toptan satış yapan müşterilere hizmet vermekteyiz.  Bu kanalla bugun yaklaşık 30.000 müşteriyi ziyaret etmekteyiz.

Online Kanal
Online kanal hem direkt satış yapan hem de pazar yeri sistemi ile faaliyet gösteren tüm elektronik ticaret kanallarında hizmet vermekteyiz. Burada özelleşmiş satış, operasyon ve online ekibimiz ile gelişen e-ticaret kanalına en hızlı şekilde adapte olarak tüketiciye en iyi deneyimi yaşatmak için gerekli fiyat, promosyon, ürün ve tedarik operasyonlarında özelleşmiş hizmetler sunarız. 


İş Modelimiz

Blog

Tedarik Zinciri Yönetimi

Ürünlerin talep ve tedarik işlemleri kullanılan özel takip sistemleri ile birlikte tüm detayları ile planlanarak hareket edilir. Gerçek Kozmetik'te tüm ürünler çalıştığımız satış kanallarındaki müşterilere profesyonel bir şekilde yürütülen lojistik operasyonları ile ulaştırılır.

Blog

Satış

Mobil iletişim çağında modern işletme anlayışı ile çalışan satış ekibi Türkiye'nin her noktasında sahada el terminalleri ile sipariş aldıktan sonra, merkez ofise bağlanarak, siparişin anında depoda görünmesini sağlamakta, böylece müşteriye en geç 24 saat içerisinde minimum hata oranı ile sevkiyat sağlamaktadır.

Blog

Planlama ve Raporlama

İş ortaklarımızın kendi datalarını şeffaf bir şekilde göreceği ekranlar organize ediyoruz. Raporlamalar, Marka-Kanal öncelikleri ve Firma beklentileri göz önünde bulundurularak dizayn edilmektedir. Ciro-hedef, penetrasyon, performans ve stok verimlilik raporları ihtiyaca uygun şekilde kanal, marka, urun kırılımlarında hazırlanmakta, günlük-haftalık-aylık periyodlarda yayınlanmaktadır.

Blog

Marka Yönetimi

Gerçek Kozmetik belirlediği stratejiler ve ticaretin gelişen yapısı doğrultusunda gelişim fırsatlarını tüm detayları ile değerlendirerek, yeni iş birliklerini her zaman heyecan ve tutkuyla karşılayarak hareket etmektedir.