Gerçek Kozmetik kurmuş olduğu IT alt yapısı ile şirket departmanlarının (satış ekibi, lojistik , finans, muhasebe v.b.) birbirleri ile online çalışmalarını sağlayarak hız kazanmış ve hata oranını minimize etmiştir. "Sipariş Yönetimi" ve "Depo Otomasyon Programı" ileri düzeyde kullanılmakta ve siparişin alındığı andan itibaren, teslimatın yapıldığı ana kadar kullandığımız teknoloji, çağın teknolojik gelişmelerini takip ederek sürekli geliştirilmektedir.

Böylece en kısa sürede, minumum hata oranı ile hasarsız ve maksimum sipariş hazırlanıp, sevk işlemi tamamlanarak "KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ" hedeflenmektedir.

- Rut Planlama, Merkez ile sürekli iletişim,

- Online Stok seviye kontrolü,

- Online satış koşulu uygulama,

- Online sipariş,

- Hızlı risk analizi,

- Eş zamanlı satış finans ve depo faaliyetleri sağlayan entegre muhasebe ve depo yazılımlar,

- Düzenli ve detaylı satış ve stok raporları (günlük, haftalık, aylık)


İş Modelimiz

Blog

Tedarik Zinciri Yönetimi

Ürünlerin talep ve tedarik işlemleri kullanılan özel takip sistemleri ile birlikte tüm detayları ile planlanarak hareket edilir. Gerçek Kozmetik'te tüm ürünler çalıştığımız satış kanallarındaki müşterilere profesyonel bir şekilde yürütülen lojistik operasyonları ile ulaştırılır.

Blog

Satış

Mobil iletişim çağında modern işletme anlayışı ile çalışan satış ekibi Türkiye'nin her noktasında sahada el terminalleri ile sipariş aldıktan sonra, merkez ofise bağlanarak, siparişin anında depoda görünmesini sağlamakta, böylece müşteriye en geç 24 saat içerisinde minimum hata oranı ile sevkiyat sağlamaktadır.

Blog

Planlama ve Raporlama

İş ortaklarımızın kendi datalarını şeffaf bir şekilde göreceği ekranlar organize ediyoruz. Raporlamalar, Marka-Kanal öncelikleri ve Firma beklentileri göz önünde bulundurularak dizayn edilmektedir. Ciro-hedef, penetrasyon, performans ve stok verimlilik raporları ihtiyaca uygun şekilde kanal, marka, urun kırılımlarında hazırlanmakta, günlük-haftalık-aylık periyodlarda yayınlanmaktadır.

Blog

Marka Yönetimi

Gerçek Kozmetik belirlediği stratejiler ve ticaretin gelişen yapısı doğrultusunda gelişim fırsatlarını tüm detayları ile değerlendirerek, yeni iş birliklerini her zaman heyecan ve tutkuyla karşılayarak hareket etmektedir.