Gerçek Kozmetik, binlerce metrekarelik depolama alanı ve binlerce palet kapasitesini teknolojik alt yapısı ile bir araya getirerek, geçmiş satış verilerini ve saha nokta çıkışlarını takip edebilmektedir. Stok kontrolü, mal kabulü ve çıkış işlemlerini adım adım kendi sistemi üzerine işlemekte, bu bilgileri barkod sistemi ile sipariş teslim evresine kadar canlı tutabilmektedir.

3500 m²'nin üstündeki depolama kapasitemizle, depolamada modern yöntemlerle mal kabulü yapılmakta, adresleme sistemi ile düzenlenen raflardan barkod sistemi ile toplanan ürünlerle müşteri siparişleri en kısa sürede minumum oranda hata ve hasarsız olarak hazırlanmaktadır.

Yüksek depo kapasitemiz ve teknolojik alt yapımızla, geçmiş satış verileri ve sahadaki nokta çıkışlarının takibini gerçekleştirdiğimiz stok politikamız sayesinde müşteri siparişlerini karşılama oranımız %100'e yakın olarak gerçekleşmektedir.

Dağıtımı yapılan ürünlerin içeriği, ambalaj yapısı ve üretim tarihleri baz alınarak olması gereken saklama koşullarında gerçekleşip, depolama yerleşimi yapılmaktadır. 


İş Modelimiz

Blog

Tedarik Zinciri Yönetimi

Ürünlerin talep ve tedarik işlemleri kullanılan özel takip sistemleri ile birlikte tüm detayları ile planlanarak hareket edilir. Gerçek Kozmetik'te tüm ürünler çalıştığımız satış kanallarındaki müşterilere profesyonel bir şekilde yürütülen lojistik operasyonları ile ulaştırılır.

Blog

Satış

Mobil iletişim çağında modern işletme anlayışı ile çalışan satış ekibi Türkiye'nin her noktasında sahada el terminalleri ile sipariş aldıktan sonra, merkez ofise bağlanarak, siparişin anında depoda görünmesini sağlamakta, böylece müşteriye en geç 24 saat içerisinde minimum hata oranı ile sevkiyat sağlamaktadır.

Blog

Planlama ve Raporlama

İş ortaklarımızın kendi datalarını şeffaf bir şekilde göreceği ekranlar organize ediyoruz. Raporlamalar, Marka-Kanal öncelikleri ve Firma beklentileri göz önünde bulundurularak dizayn edilmektedir. Ciro-hedef, penetrasyon, performans ve stok verimlilik raporları ihtiyaca uygun şekilde kanal, marka, urun kırılımlarında hazırlanmakta, günlük-haftalık-aylık periyodlarda yayınlanmaktadır.

Blog

Marka Yönetimi

Gerçek Kozmetik belirlediği stratejiler ve ticaretin gelişen yapısı doğrultusunda gelişim fırsatlarını tüm detayları ile değerlendirerek, yeni iş birliklerini her zaman heyecan ve tutkuyla karşılayarak hareket etmektedir.