Gerçek Kozmetik, rakip aktivitelerini sürekli olarak izleyerek, bu aktiviteleri iş ortaklarına raporlamaktadır. 

Oluşan raporlar doğrultusunda; promosyon, görsel-stant uygulamaları, uzman aktivite faaliyetleri ve güncel pazarlama aktiviteleri oluşturularak, iş ortaklarımızın ürün satışını destekleyecek tüm pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmekte yardımcı oluruz. Rakip firma aktiviteleri izlenerek belirlenmiş ürün kampanyalarının anında ilgili ekiplere bildirilerek aksiyonlarin tetiklenmesi sağlanır.

Sahadaki güçlü uzman kadromuz ile noktalarda müşterinin daha fazla ürün satışını destekleyecek aktiviteler satış noktalarına hızlı bir şekilde duyurularak en yüksek etkinin alınmasını sağlarız. Ürünlerin diğer markaların yanında satış noktalarında marka imajını ön plana çıkartacak görsel ve stand uygulamaları ekibimizce uygulanır. 

 


İş Modelimiz

Blog

Tedarik Zinciri Yönetimi

Ürünlerin talep ve tedarik işlemleri kullanılan özel takip sistemleri ile birlikte tüm detayları ile planlanarak hareket edilir. Gerçek Kozmetik'te tüm ürünler çalıştığımız satış kanallarındaki müşterilere profesyonel bir şekilde yürütülen lojistik operasyonları ile ulaştırılır.

Blog

Satış

Mobil iletişim çağında modern işletme anlayışı ile çalışan satış ekibi Türkiye'nin her noktasında sahada el terminalleri ile sipariş aldıktan sonra, merkez ofise bağlanarak, siparişin anında depoda görünmesini sağlamakta, böylece müşteriye en geç 24 saat içerisinde minimum hata oranı ile sevkiyat sağlamaktadır.

Blog

Planlama ve Raporlama

İş ortaklarımızın kendi datalarını şeffaf bir şekilde göreceği ekranlar organize ediyoruz. Raporlamalar, Marka-Kanal öncelikleri ve Firma beklentileri göz önünde bulundurularak dizayn edilmektedir. Ciro-hedef, penetrasyon, performans ve stok verimlilik raporları ihtiyaca uygun şekilde kanal, marka, urun kırılımlarında hazırlanmakta, günlük-haftalık-aylık periyodlarda yayınlanmaktadır.

Blog

Marka Yönetimi

Gerçek Kozmetik belirlediği stratejiler ve ticaretin gelişen yapısı doğrultusunda gelişim fırsatlarını tüm detayları ile değerlendirerek, yeni iş birliklerini her zaman heyecan ve tutkuyla karşılayarak hareket etmektedir.