Ürünlerin talep ve tedarik işlemleri kullanılan özel takip sistemleri ile birlikte tüm detayları ile planlanarak hareket edilir. Gerçek Kozmetik'te tüm ürünler çalıştığımız satış kanallarındaki müşterilere profesyonel bir şekilde yürütülen lojistik operasyonlari ile ulaştırılır.   
 

Stok

Stok Yönetimi


Stok yönetiminde geçmiş trendler ileriye yönelik tahminler ve iş ortaklarımızın hedefleri doğrultusunda istatistik çalışmalar ile hareket edilir.
Lojistik

Lojistik Operasyonları


Gerçek Kozmetik olarak Türkiye'nin her bölgesindeki eczane, kozmetik, zincir grup mağazaları, kuaför, perakende ve toptan satış noktalarına sevkiyat yapmaktayız.
İthalat

İthalat Yapılanması ve Yönetimi


Gerçek Kozmetik, deneyimli kadrosu içerisinde yer alan, profesyonel yöneticileriyle, müşterilerinin tüm ithalat işlemlerini teknolojik altyapısı ile takip ederek sonuca ulaştırır.

İş Modelimiz

Blog

Tedarik Zinciri Yönetimi

Ürünlerin talep ve tedarik işlemleri kullanılan özel takip sistemleri ile birlikte tüm detayları ile planlanarak hareket edilir. Gerçek Kozmetik'te tüm ürünler çalıştığımız satış kanallarındaki müşterilere profesyonel bir şekilde yürütülen lojistik operasyonları ile ulaştırılır.

Blog

Satış

Mobil iletişim çağında modern işletme anlayışı ile çalışan satış ekibi Türkiye'nin her noktasında sahada el terminalleri ile sipariş aldıktan sonra, merkez ofise bağlanarak, siparişin anında depoda görünmesini sağlamakta, böylece müşteriye en geç 24 saat içerisinde minimum hata oranı ile sevkiyat sağlamaktadır.

Blog

Planlama ve Raporlama

İş ortaklarımızın kendi datalarını şeffaf bir şekilde göreceği ekranlar organize ediyoruz. Raporlamalar, Marka-Kanal öncelikleri ve Firma beklentileri göz önünde bulundurularak dizayn edilmektedir. Ciro-hedef, penetrasyon, performans ve stok verimlilik raporları ihtiyaca uygun şekilde kanal, marka, urun kırılımlarında hazırlanmakta, günlük-haftalık-aylık periyodlarda yayınlanmaktadır.

Blog

Marka Yönetimi

Gerçek Kozmetik belirlediği stratejiler ve ticaretin gelişen yapısı doğrultusunda gelişim fırsatlarını tüm detayları ile değerlendirerek, yeni iş birliklerini her zaman heyecan ve tutkuyla karşılayarak hareket etmektedir.